مزایای-راه-اندازی-خط-تولید-آب-آشامیدنی

مزایای خرید و راه اندازی خط تولید آب آشامیدنی بسته بندی شده

آب مایعی است سرشار از مواد آلی، معدنی و گازهای محلول، پس قطعا با یک دید ظاهری و با چشم غیرمسلح نمی توان از کیفیت خوب و یا بد این مایع ضروری اطمینان حاصل کرد. با خرید دستگاه آب معدنی و احداث یک خط تولید تهیه آب معدنی، با توجه به استفاده از انواع دستگاه های پاک سازی و تصفیه آب، می توان با خیالی راحت از نوشیدن و عرضه آب سالم لذت برد.

قبل از شروع این کار باید حتما اطلاعاتی درباره هزینه راه اندازی خط تولید آب آشامیدنی و قیمت خرید خط تولید اب اشامیدنی داشته باشید تا بتوانید دستگاه‌های با کیفیت و با بهترین قمیت را خریداری کنید. شرکت برزین با داشتن به بهترین خط تولید و بسته بندی با  اب اشامیدنی تمام اتوماتیک ( اپتیما )گزینه خوبی برای خرید است.

 

اهمیت خط تولید آب معدنی

تولید آب آشامیدنی بیشتر از هر زمان دیگری کارآمد است. افراد بیشتر از آب لوله کشی استفاده میکنند به همین دلیل راه اندازی این خطور مزیت هایی دارد که در مورد آن به طور کامل صحبت کردیم.

وضعیت آب آشامیدنی و آب لوله‌کشی چند سالی است که خوب نیست و این موضوع باعث بروز بیماری‌های مختلفی از جمله سنگ کلیه یا حتی سرطان می‌شود. از طرفی اکثر دستگاه‌های تصفیه آب نیز کارایی خوبی ندارند به همین تقاضا مردم برای استفاده از آب معدنی و سالن بیشتر شده است. در نتیجه این مشکل باعث شده است افراد به استفاده از آب معدنی طبیعی بپردازند در نتیجه با افزایش تقاضای اب معدنی بسیاری به فکر خرید خط تولید آب آشامیدنی و یا خرید دستگاه آب معدنی شدند.

مزایای تولید آب آشامیدنی

به دلیل اینکه اکثر افراد از بطری های آب معدنی و آشامیدنی استفاده میکنند، راه اندازی و طراحی خط تولید آب آشامیدنی، از اهمیت زیادی برخوردار است. مخصوصا در فصل گرم سال، زمانی که بیرون از خانه هستند و تشنه میشوند سریعا به نزدیک ترین فروشگاه مراجعه کرده و برای خود یک بطری آب معدنی خریداری میکنند. حتی افراد در منزل برای مصرف خود نیز سعی میکنند از آب لوله کشی استفاده نکنند و آب معدنی خریداری میکنند.

حتی بسیاری از پزشکان توصیه میکنند که افراد از آب آشامیدنی به جای آب لوله کشی استفاده نمایند دلیل آن هم این است که این آب ها زمانی که تولید میگردند به گونه ای غنی سازی میشوند که دارای املاحی میباشند که میتوانند به سلامت بدن کمک کنند.

با این اوصاف راه اندازی خط تولید آب معدنی به نفع شما است چون بازار خوبی دارد. در ادامه در مورد چیزهایی که در هنگام تاسیس کارخانه آب بطری شده و شرایطی که در پیش روی شما خواهد بود، بیشتر صحبت خواهیم کرد. تا انتها با ما همراه باشید.

 

بررسی راه اندازی خط تولید آب آشامیدنی یا خط تولید آب معدنی

دستگاه تولید آب آشامیدنی بسته بندی شده و همینطور آب معدنی که از زیر زمین استخراج میشود نیاز به یک سری دستگاه دارد تا تمام عملیات را به طور کامل انجام دهد. این قسمت ها شامل ذخیره سازی آب خام، عملیات حرارتی، پر کردن، دربندی، لیبل زنی، بسته بندی و توزیع است.

تمام مراحلی که به آن اشاره شد از مرحله ای که آب غنی سازی و به طور کلی آماده سازی میشود تا زمانی که بطری ها آماده میشوند و در نتیجه با آب پر میشوند و برای توزیع آماده میگردند را شامل میشود که در واقع به آن یک خط تولید کامل گفته میشود.

در واقع شما با خرید خط تولید اب اشامیدنی و خط تولید آب آشامیدنی بسته بندی شده می‌توانید این مواد را به آب اضافه کنید. هزینه راه اندازی کارخانه آب معدنی بسیار متغیر است و قیمت خرید خط تولید اب اشامیدنی، باید متناسب با نیازهایی که شما دارید برآورد شود. چرا که ممکن است ظرفیت کارخانه شما برای دستگاه‌های گران‌تر مناسب نباشد.

ما در این زمینه میتوانیم انواع دستگاه ها را در اختیار شما قرار دهیم تا در نهایت یک خط تولید کامل برای کارخانه خود داشته باشید. همچنین برای شما شرایط فروش خط تولید آب آشامیدنی را داریم.

مراحل خط تولید آب معدنی

گام اول آماده و سالم سازی آب 

مرحله اول منتقل کردن آب از منابع : در این مرحله به صورت بهداشتی آب از منابع زمینی با استفاده از دستگاه به واحد های تولید آب معدنی منتقل می گردد. این عمل باعث می شود مواد سنگین مثل سنگ و .. ته نشین شود.

مرحله دوم مخازن ذخیره آب : در هنگام انتقال آب باید به این نکته توجه داشت که ظرفیت منابعی که قرار است آب در آن ذخیره شود چقدر است و با توجه به آن اب را انتقال دهید.

مرحله سوم فیلتراسیون آب : با استفاده از یکسری فیلتر های شنی در فشار معینی از آب حذف مواد معلق و شناور صورت می گیرد.

مرحله چهارم متعادل کردن رنگ و بو و طعم : در این مرحله با عبور آب از کربن اکتیو باعث از بین بردن طعم و رنگ بد، بوی نا مطبوع می شود.

مرحله پنجم فیلتراسیون نهایی آب : برای آن که بتوانید ذرات ریزی را که با چشم قابل مشاهده نیستند را حذف کنید با استفاده از فیلتر کارتریجی به نام پولیشر این مواد عبور داده می شوند و در نهایت حذف می شوند.

مرحله ششم استریلیزاسیون آب : برای حذف آلودگی های میکروبیولوژیکی و برای آنکه بهداشت آب از لحاظ وجود هرگونه میکروب رعایت شود، باید آب با یک فشار معین و از یک سیستم UV عبور داده شود. در این حالت آب استریل شده و قابل استفاده می باشد.

گام دوم پر کردن اب بطری و بسته بندی آن

در ابتدا بطری ها ردیف می شوند سپس باید کاملا شسته شوند تا عاری از هرگونه میکروب باشند سپس با استفاده از دستگاه بطری ها با فشار مشخصی پر می شوند سپس درب بطری و برچسب های مورد نظر گذاشته می شود و در اخر با دستگاه شریک پک بسته بندی می شود.

آب معدنی چه ترکیباتی دارد؟

 • ترکیباتی از قبیل آرسنیک
 •  نمک ‌های ید،
 •  گوگرددار،
 • و مواد رادیواکتیو و …

در آب معدنی وجود دارد.  باید به این نکته توجه داشت به علت آنکه این آب از چشمه های به دست می آید ممکن است در هر نقطه این ترکیبیات با هم متفاوت باشد.

 

اطلاعاتی در رابطه با خط تولید آب معدنی کوچک

این مدل مخصوصا برای کسانی که میخواهند آب را تک نفره مصرف کنند و همچنین برای کسانی که رستوران و کافه دارند، به دلیل آن که برای مصرف آن نیاز به لیوان نیست و به راحتی مورد مصرف قرار میگیرند، بسیار مورد استفاده قرار میگیرد.

به همین دلیل بخشی از خط تولید کارخانه ای که قصد تاسیس آن را دارید شامل بطری های کوچک میشود که بسیار پر مصرف هستند. شما می توانید برای کسب اطلاعات درباره قیمت دستگاه خط تولید آب معدنی کوچک با کارشناسان برزین صنعت در ارتباط باشید.

به طور کلی برای اینکه یک بطری کوچک از آب پر شود باید دو مرحله را طی کند. که این دو مرحله یک شامل سالم سازی آب میشود و دیگری در مورد پر کردن بطری میباشد. مرحله سالم سازی آب، نیاز به دستگاه های مخصوص دارد تمام اینها در کنار هم خط تولید آب معدنی کوچک را تشکیل میدهد.

 

انواع ماشین آلات مورد نیاز برای تصفیه، پرکردن و بسته بندی آب معدنی شامل موارد زیر می گردد:

 • دستگاه‌های تری بلوک به منظور شستن بطری و درب بندی اتومات محصولات
 • دستگاه لیبل چسبان
 • دستگاه جت پرینتر به منظور چاپ تاریخ مصرف روی بطری
 • دستگاه باد پرکن برای تهیه بطری
 • دستگاه شیرینگ برای بسته بندی 6 تا 12 تایی بطری‌ها
 • نوار بالابر برای بارگیری و پالت گذاری محصولات

ماشین آلات مورد نیاز برای تصفیه و نگهداری آب شامل:

 • دستگاه اشعه ماورابنفش
 • دستگاه تصفیه آب RO
 • مخازن 10000 لیتری
 • لوله کشی، برق کشی و نصب و راه اندازی
 • تاسیسات آزمایشگاهی به منظور بررسی صحت و سلامت آب
 • نوار نقاله ریل زمینی به طول 6 الی 10 متر

شرکت برزین صنعت یکی از شرکت‌های معتبری است که با دارا بودن چندین سال سابقه و فعالیت در زمینه راه‌اندازی خط تولید آب آشامیدنی و ساخت دستگاه اب معدنی و همچنین فروش دستگاه آب معدنی اقدام به ارائه محصولی با کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی نموده و راهنمایی‌های لازم را در خصوص راه‌اندازی و تهیه انواع تجهیزات مورد نیاز به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

به چه دستگاه‌های برای راه اندازی خط تولید آب آشامیدنی نیاز است؟

برای راه اندازی خط تولید و بسته بندی اب اشامیدنی به دستگاه‌های مختلفی برای تصفیه، پر کردن و بسته بندی نیاز دارید. همچنین دستگاه‌هایی مانند جت پرینتر برای چاپ تاریخ و لیبل چسبان نیز باید برای راه اندازی خط تولید اب اشامیدنی تهیه کنید. از جمله دستگاه‌های شرکت برزین و لیست خط تولید:

 • دستگاه بادکن پت
 • دستگاه پرکن آب معدنی
 • دستگاه تمام اتوماتیک بادکن پت مدل اوپتیما
 • خط کامل باد
 • دستگاه شریک پک
 • ……

خرید خط تولید آب اشامیدنی به دستگاه‌های حرفه‌ای و با کیفیتی نیاز دارد. به همین دلیل برای خرید باید از شرکت اب معدنی معتبر خرید کنید. شرکت دانش بنیان برزین صنعت، با داشتن سابقه‌ای درخشان، در زمینه فروش خط تولید آب آشامیدنی فعالیت می‌کند. شما می‌توانید به راحتی دستگاه مورد نظر خود را از این شرکت خریداری کنید.

 

خرید خط تولید اب اشامیدنی 

برای خرید بهترین خط تولید آب آشامیدنی بسته بندی شده دستگاه‌ها و شرکت‌های متعددی وجود دارد، اما هر کدام از آن‌ها کیفیت‌های متفاوتی دارند. اگر قصد خرید خط تولید اب اشامیدنی و راه اندازی خط تولید آب آشامیدنی را دارید، می‌توانید از خط تولید و بسته بندی اب معدنی و اشامیدنی شرکت برزین صنعت استفاده کنید.

قیمت دستگاه آب معدنی با توجه به شرکت سازنده و کیفیت محصول متغیر بوده و برای راه‌اندازی یک خط تولید تهیه آب معدنی اطلاع از تمامی هزینه‌ها و تجهیزات مورد نیاز و در نهایت قیمت خرید دستگاه اب معدنی الزامی است.

 

محاسبه هزینه خرید خط تولید اب معدنی

اگر با توجه به آنچه که گفته شد قصد خرید دارید، به بحث هزینه راه اندازی خط تولید آب آشامیدنی میرسیم. با توجه به اینکه چه مدل دستگاهی را برای خط تولید خود انتخاب میکنید و خیلی موارد دیگر هزینه ها با هم متفاوت خواهد بود.

برای مثال در مورد قیمت دستگاه شرینک اورلپ که برای بسته بندی آب آشامیدنی است، باید بگوییم بر اساس اینکه دستگاه به صورت اتوماتیک عمل میکند یا خیر میتواند متغیر باشد. همچنین مبحث دیگر در دستگاه ها، ظرفیت آنها است که تا چه حد پاسخگو کاری که شما میخواهید انجام دهید باشد.

یکی دیگر از نکاتی که در مورد قیمت کارخانه آب معدنی باید بدانید، به روز بودن قیمت است. چون با توجه به نوسانات اقتصادی قیمت ها ممکن است روز به روز قیمت مربوطه تغییر کنند.

دستگاه های دیگر نیز به همین صورت است با توجه به مدل و بسیاری موارد دیگر قیمت ها با هم فرق میکند. پس برای دانستن در این زمینه با ما ارتباط برقرار نمایید تا با تجربه ای که در راه اندازی این خطوط داریم شما را به طور کامل راهنمایی کنیم.

شرکت دانش بنیان برزین صنعت در زمینه تولید و فروش انواع دستگاه تمام اتوماتیک بادکن پت ( مدل اوپتیما ) بزرگترین و با سابقه ترین تولید کننده در کشور می باشد.

 

قیمت دستگاه خط تولید آب معدنی


هزینه راه اندازی خط تولید آب آشامیدنی و خرید خط تولید آب اشامیدنی به عوامل مختلفی بستگی دارد. اولین نکته‌ای که باید در نظر بگیرید، ظرفیتی است که کارخانه شما دارد، همچنین توجه به مکان کارخانه برای خط تولید و بسته بندی اب اشامیدنی در کنار هزینه‌های نصب بوستر پمپ آب و انتقال و حمل و نقل آب بسیاری مهم است. زمانی که بتوانید این نکات را به خوبی بررسی کنید می‌توانید با یک قیمت مناسب خط تولید آب معدنی خود را راه اندازی کنید.

شرکت برزین با استفاده از دستگاه‌های تمام اتوماتیک در مدل اپتیما این امکان را به شما می‌دهد هزینه خط تولید اب اشامیدنی خود را در مقایسه با سایر شرکت‌ها و مدل‌ها کاهش دهید.

چرا شرکت برزین صنعت؟

سفارش آب معدنی کار بسیار حساس و مهمی است و در صورتی که دستگاه‌های شما کیفیت مناسبی نداشته باشند می‌تواند، مشکلات زیادی را برای کارخانه شما ایجاد کند.

شرکت برزین صنعت با داشتن سال‌ها سابقه به عنوان اولین طراح و سازنده دستگاه بادکن پت تمام اتوماتیک در زمینه راه اندازی خط تولید اب آشامیدنی فعالیت می‌کند. این شرکت با در اختیار گذاشتن امکانات ویژه‌ای برای مشتریان خود توانسته محصولات با کیفیتی را در اختیار آن‌ها قرار دهد. شرکت برزین از دستگاه‌های تمام اتوماتیک اپتیما برای خط تولید و بسته بندی اب اشامیدنی استفاده می‌کند.

 

سوالات متداول در رابطه با خرید دستگاه آب معدنی

برای برقراری تماس با کارشناسان ما به منظور خرید دستگاه اب معدنی بایستی با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید.

به منظور اطلاع از قیمت دقیق و نیز ارسال لیست تمامی تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی خط تولید آب‌معدنی با کارشناسان فروش ما در شرکت تماس حاصل فرمایید.

4.5/5 - (46 امتیاز)

۲۰ دیدگاه. ترک جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب سایت

قالب سازی بطری پت چگونه است؟

قالب‌سازی بطری‌ پت (پلی‌اتیلن ترفتالات) یک فرآیند مهم در صنعت بسته‌بندی است که به منظور تولید بطری‌های شفاف و مقاوم برای نگهداری مایعات و…
قالب سازی بطری پت چگونه است؟
فهرست
.