مزایای-راه-اندازی-خط-تولید-آب-آشامیدنی

مزایای خرید و راه اندازی خط تولید آب آشامیدنی بسته بندی شده

آب مایعی است سرشار از مواد آلی، معدنی و گازهای محلول، پس قطعا با یک دید ظاهری و با چشم غیرمسلح  نمی توان از کیفیت خوب و یا بد این مایع ضروری اطمینان حاصل کرد. با خرید دستگاه آب معدنی و احداث یک خط تولید تهیه آب معدنی، با توجه به استفاده از انواع دستگاه های پاک سازی و تصفیه آب می توان با خیالی راحت از نوشیدن و عرضه آب سالم لذت برد.

تولید آب آشامیدنی امروزه بیشتر از هر زمان دیگری کارآمد است. افراد هم در بیرون از منزل و هم در درون از این مدل آب بیشتر از آب لوله کشی استفاده میکنند به همین دلیل راه اندازی این خطور مزیت هایی دارد که در مورد آن به طور کامل صحبت کردیم.

وضعیت آب آشامیدنی و آب لوله‌کشی چند سالی است که خوب نیست و این موضوع باعث بروز بیماری‌های مختلفی از جمله سنگ کلیه یا حتی سرطان می‌شود. از طرفی اکثر دستگاه‌های تصفیه آب نیز کارایی خوبی ندارند به همین تقاضا مردم برای استفاده از آب معدنی و سالن بیشتر شده است.

در نتیجه این مشکل باعث شده است افراد رو به استفاده از آب معدنی طبیعی بیاوردن در نتیجه با افزایش تقاضای اب معدنی بسیاری به فکر خرید خط تولید آب آشامیدنی و یا خرید دستگاه آب معدنی شدند.

قبل از شروع این کار باید حتما اطلاعاتی درباره هزینه راه اندازی خط تولید آب آشامیدنی و قیمت خرید خط تولید اب اشامیدنی داشته باشید تا بتوانید دستگاه‌های با کیفیت و با بهترین قمیت را خریداری کنید. شرکت برزین با داشتن به بهترین خط تولید و بسته بندی با  اب اشامیدنی تمام اتوماتیک ( اپتیما )گزینه خوبی برای خرید است.

تولید آب آشامیدنی

شاید این روزها به این فکر باشید که یک کارخانه تولید آب آشامیدنی راه اندازی کنید، اما هنوز شک دارید که این کار به نفع شما است یا به ضرر شما. در ادامه با تجربه ای که در این زمینه داریم قرار است به شما بگوییم که انجام این کار به نفع شما است یا خیر. اگر دقت کرده باشید امروزه اکثر افراد از بطری های آب معدنی و آشامیدنی استفاده میکنند.

مخصوصا در فصل گرم سال زمانی که بیرون از خانه هستند و تشنه میشوند سریعا به نزدیک ترین فروشگاه مراجعه کرده و برای خود یک بطری آب معدنی خریداری میکنند. حتی افراد در منزل برای مصرف خود نیز سعی میکنند از آب لوله کشی استفاده نکنند و آب معدنی خریداری میکنند.

با این اوصاف راه اندازی خط تولید آب معدنی به نفع شما است چون بازار خوبی دارد. در ادامه در مورد چیزهایی که در هنگام تاسیس کارخانه آب بطری شده و شرایطی که در پیش روی شما خواهد بود، بیشتر صحبت خواهیم کرد. تا انتها با ما همراه باشید.

مزایای خرید خط تولید آب آشامیدنی در چیست

راه اندازی و طراحی خط تولید آب آشامیدنی بسته بندی شده به دلیل اینکه مصرف افراد امروزه در این زمینه زیاد شده است، بسیار به صرفه میباشد. حتی بسیاری از پزشکان توصیه میکنند که افراد از آب آشامیدنی به جای آب لوله کشی استفاده نمایند دلیل آن هم این است که این آب ها زمانی که تولید میگردند به گونه ای غنی سازی میشوند که دارای املاحی میباشند که میتوانند به سلامت بدن کمک کنند.

آب های معدنی هم به دلیل طبیعی بودن بسیار دارای خاصیت های درمانی میباشند و افراد هم برای اینکه سلامت خود را حفظ کنند سعی میکنند مصرف آنها را نسبت به آب لوله کشی در اولویت قرار دهند.

به همین دلیل با خیال راحت میتوانید برای خرید خط تولید آب آشامیدنی اگر قصد راه اندازی همچین کارخانه ای را دارید، اقدام کنید. همچنین یکی از مشکلات خط تولید آب معدنی در کشور این است که افرادی هستند که به آب آشامیدنی سالم دسترسی ندارند، پس همین باعث میشود که به این آب ها نیاز داشته باشند. حال که دلایل کافی برای راه اندازی کارخانه آب معدنی را دارید در ادامه در زمینه راه اندازی خطوط مربوط به آن بیشتر صحبت خواهیم کرد

 

بررسی خط تولید آب آشامیدنی یا خط تولید آب معدنی

دستگاه تولید آب آشامیدنی بسته بندی شده و همینطور آب معدنی که از زیر زمین استخراج میشود نیاز به یک سری دستگاه دارد تا تمام عملیات را به طور کامل انجام دهد. این قسمت ها شامل ذخیره سازی آب خام، عملیات حرارتی، پر کردن، دربندی، لیبل زنی، بسته بندی و توزیع است.

مطالعه کنید :  طراحی خط تولید آب معدنی

ما برای شما شرایط فروش خط تولید آب آشامیدنی را داریم. تمام مراحلی که به آن اشاره شد از مرحله ای که آب غنی سازی و به طور کلی آماده سازی میشود تا زمانی که بطری ها آماده میشوند و در نتیجه با آب پر میشوند و برای توزیع آماده میگردند را شامل میشود که در واقع به آن یک خط تولید کامل گفته میشود.

ما در این زمینه میتوانیم انواع دستگاه ها را در اختیار شما قرار دهیم تا در نهایت یک خط تولید کامل برای کارخانه خود داشته باشید. در بخش بعد در مورد هزینه های آن خواهیم گفت.

مراحل خط تولید آب معدنی

گام اول آماده و سالم سازی آب 

مرحله اول منتقل کردن آب از منابع : در این مرحله به صورت بهداشتی آب از منابع زمینی با استفاده از دستگاه به واحد های تولید آب معدنی منتقل می گردد. این عمل باعث می شود مواد سنگین مثل سنگ و .. ته نشین شود.

مرحله دوم مخازن ذخیره آب : در هنگام انتقال آب باید به این نکته توجه داشت که ظرفیت منابعی که قرار است آب در آن ذخیره شود چقدر است و با توجه به آن اب را انتقال دهید.

مرحله سوم فیلتراسیون آب : با استفاده از یکسری فیلتر های شنی در فشار معینی از آب حذف مواد معلق و شناور صورت می گیرد.

مرحله چهارم متعادل کردن رنگ و بو و طعم : در این مرحله با عبور آب از کربن اکتیو باعث از بین بردن طعم و رنگ بد، بوی نا مطبوع می شود.

مرحله پنجم فیلتراسیون نهایی آب : برای آن که بتوانید ذرات ریزی را که با چشم قابل مشاهده نیستند را حذف کنید با استفاده از فیلتر کارتریجی به نام پولیشر این مواد عبور داده می شوند و در نهایت حذف می شوند.

مرحله ششم استریلیزاسیون آب : برای حذف آلودگی های میکروبیولوژیکی و برای آنکه بهداشت آب از لحاظ وجود هرگونه میکروب رعایت شود، باید آب با یک فشار معین و از یک سیستم UV عبور داده شود. در این حالت آب استریل شده و قابل استفاده می باشد.

گام دوم پر کردن اب بطری و بسته بندی آن

در ابتدا بطری ها ردیف می شوند سپس باید کاملا شسته شوند تا عاری از هرگونه میکروب باشند سپس با استفاده از دستگاه بطری ها با فشار مشخصی پر می شوند سپس درب بطری و برچسب های مورد نظر گذاشته می شود و در اخر با دستگاه شریک پک بسته بندی می شود.

آب معدنی چه ترکیباتی دارد؟

 • ترکیباتی از قبیل آرسنیک
 •  نمک ‌های ید،
 •  گوگرددار،
 • و مواد رادیواکتیو و …

در آب معدنی وجود دارد.  باید به این نکته توجه داشت به علت آنکه این آب از چشمه های به دست می آید ممکن است در هر نقطه این ترکیبیات با هم متفاوت باشد.

اطلاعاتی در رابطه با خط تولید آب معدنی کوچک

یکی از انواع آب معدنی همانطور که میدانید آب معدنی کوچک است. این مدل مخصوصا برای کسانی که میخواهند آب را تک نفره مصرف کنند و همچنین برای کسانی که رستوران و کافه دارند بسیار مورد استفاده قرار میگیرد.

دلیل آن هم این است که برای مصرف آن نیاز به لیوان نیست و به راحتی مورد مصرف قرار میگیرند. به همین دلیل بخشی از خط تولید کارخانه ای که قصد تاسیس آن را دارید شامل بطری های کوچک میشود که بسیار پر مصرف هستند. قیمت دستگاه خط تولید آب معدنی کوچک نیز به همان صورت است که قبل به آن اشاره شد.

به طور کلی برای اینکه یک بطری از آب پر شود باید دو مرحله را طی کند. که این دو مرحله یک شامل سالم سازی آب میشود و دیگری در مورد پر کردن بطری میباشد.

قبل از پر کردن بطری باید آن ساخته شود که همین نیاز به دستگاه مخصوص به خود را دارد. مرحله سالم سازی نیز نیاز به دستگاه های مخصوص است که این کار را برای آب انجام دهند. تمام اینها در کنار هم خط تولید مورد نظر را تشکیل میدهد.

تاسیس کارخانه تولید آب آشامیدنی در سال های اخیر

با توجه به آنچه گفتیم اگر ایده تاسیس خط تولید اب معدنی را دارید به شما پیشنهاد میکنیم به طور جدی این ایده را دنبال کنید. احساس تشنگی و نیاز به آب هرگز در انسان از بین نمیرود.

فرقی نمیکند هزینه تولید آب آشامیدنی با توجه به وضعیت اقتصادی چقدر میشود و قیمت یک بطری آب با توجه به هزینه ای که برای تولید آن انجام میشود تا چه حد است، زمانی که فرد تشنه میشود مجبور است آن را خریداری کند.

پس هیچگاه ترس تورم در این زمینه را نداشته باشید. با توجه به این موضوع که یکی از مشکلات اساسی افراد در جهان سوم این است که عدم دسترسی به آب آشامیدنی سالم را دارند.

مطالعه کنید :  دستگاه تزریق پلاستیک چیست؟

شاید اکنون بگویید مگر میشود در این عصر کسی باشد که به آب دسترسی نداشته باشد؟ باید بگوییم بله. افرادی هستند که به دلیل عدم وجود آن حتی بدن آنها از کمبود آب رنج میبرد. پس با توجه به تمام اینها راه اندازی خط تولید آب معدنی و آشامیدنی به شدت توصیه میشود.

تمام اینها در کنار هم دلیل این هستند که راه اندازی خطوط تولید آب معدنی و آشامیدنی سراسر مزیت است و هرگز ضرر نخواهید کرد. آب یکی از واجبات است که تقاضای آن همیشه بیشتر از عرضه میباشد.

پس میتوانید با خیالی راحت در این مسیر گام بردارید و همچنین در این زمینه هر سوالی که داشتید از ما برسید چون  ما میتوانیم با توجه به تجربه ای که داریم خط تولید شما را به بهترین حالت ممکن برای شما راه اندازی کنیم.

خرید خط تولید اب اشامیدنی 

جهت راه اندازی خط تولی آب معدنی شما نیاز به خرید کلیه دستگاه این خط تولید دارید، از مهمترین دستگاه خط تولید اب اشامیدنی یعنی دستگاه بادکن پت گرفته تا دستگاه هایی نظر دستگاه پر کن آب معدنی، شرینک و … که خط تولید را کامل کنند. جهت خرید دستگاه های خط تولید اب اشامیدنی شما می توانید با کارشناسان ما در شرکت برزین صنعت تماس گرفته و از مشاوره همکاران ما بهره مند گردید.

خرید دستگاه های تولید آب معدنی

قیمت دستگاه آب معدنی با توجه به شرکت سازنده و کیفیت محصول متغیر بوده و برای راه‌اندازی یک خط تولید تهیه آب معدنی اطلاع از تمامی هزینه‌ها و تجهیزات مورد نیاز و در نهایت قیمت خرید دستگاه اب معدنی الزامی است

 

انواع ماشین آلات مورد نیاز برای تصفیه، پرکردن و بسته بندی آب معدنی شامل موارد زیر می گردد:

 • دستگاه‌های تری بلوک به منظور شستن بطری و درب بندی اتومات محصولات
 • دستگاه لیبل چسبان
 • دستگاه جت پرینتر به منظور چاپ تاریخ مصرف روی بطری
 • دستگاه باد پرکن برای تهیه بطری
 • دستگاه شیرینگ برای بسته بندی 6 تا 12 تایی بطری‌ها
 • نوار بالابر برای بارگیری و پالت گذاری محصولات

ماشین آلات مورد نیاز برای تصفیه و نگهداری آب شامل:

 • دستگاه اشعه ماورابنفش
 • دستگاه تصفیه آب RO
 • مخازن 10000 لیتری
 • لوله کشی، برق کشی و نصب و راه اندازی
 • تاسیسات آزمایشگاهی به منظور بررسی صحت و سلامت آب
 • نوار نقاله ریل زمینی به طول 6 الی 10 متر

شرکت برزین صنعت یکی از شرکت‌های معتبری است که با دارا بودن چندین سال سابقه و فعالیت در زمینه راه‌اندازی خط تولید آب آشامیدنی و ساخت دستگاه اب معدنی و همچنین فروش دستگاه آب معدنی اقدام به ارائه محصولی با کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی نموده و راهنمایی‌های لازم را در خصوص راه‌اندازی و تهیه انواع تجهیزات مورد نیاز به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

 

قیمت خط تولید آب معدنی به چه صورتی است؟

اگر با توجه به آنچه گفته شد قصد خرید دارید به بحث هزینه راه اندازی خط تولید آب آشامیدنی میرسیم. با توجه به اینکه چه مدل دستگاهی را برای خط تولید خود انتخاب میکنید و خیلی موارد دیگر هزینه ها با هم متفاوت خواهد بود.

برای مثال در مورد قیمت  دستگاه شرینک اورلپ که برای بسته بندی آب آشامیدنی است باید بگوییم بر اساس اینکه دستگاه به صورت اتوماتیک عمل میکند یا خیر میتواند متغیر باشد.

همچنین مبحث دیگر در دستگاه ها ظرفیت آنها است که تا چه حد پاسخگو کاری که شما میخواهید انجام دهید باشد. در این زمینه هرگونه سوالی داشته باشید میتوانید با کارشناسان ما در شرکت دانش بنیان برزین صنعت تماس حاصل کنید و در هر زمان از قیمت ها با خبر باشید.

یکی دیگر از نکاتی که در مورد قیمت کارخانه آب معدنی باید بدانید این است که به روز بودن قیمت نیز مهم است. چون با توجه به نوسانات اقتصادی قیمت ها ممکن است روز به روز قیمت مربوطه تغییر کنند.

دستگاه های دیگر نیز به همین صورت است با توجه به مدل و بسیاری موارد دیگر قیمت ها با هم فرق میکند. پس برای دانستن در این زمینه با ما ارتباط برقرار نمایید تا با تجربه ای که در راه اندازی این خطوط داریم شما را به طور کامل راهنمایی کنیم.

شرکت دانش بنیان برزین صنعت در زمینه تولید و فروش انواع دستگاه تمام اتوماتیک بادکن پت ( مدل اوپتیما ) بزرگترین و با سابقه ترین تولید کننده در کشور می باشد.

راه اندازی خط تولید آب آشامیدنی

آب آشامیدنی معدنی یک آب تصفیه شده و غنی از مواد معدنی از جمله آهن، منگنز و … است. بدن انسان به تمامی این مواد نیاز دارد در نیتجه می‌تواند آن‌ها را جذب کند. برخی از این مواد به صورت طبیعی در آب چشمه‌ها وجود دارد یا می‌توان به صورت مصنوعی آن را به آب اضافه کرد.

در واقع شما با خرید خط تولید اب اشامیدنی و خط تولید آب آشامیدنی بسته بندی شده می‌توانید این مواد را به آب اضافه کنید. هزینه راه اندازی کارخانه آب معدنی بسیار متغیر است و قیمت خرید خط تولید اب اشامیدنی، باید متناسب با نیازهایی که شما دارید برآورد شود. چرا که ممکن است ظرفیت کارخانه شما برای دستگاه‌های گران‌تر مناسب نباشد.

مطالعه کنید :  نحوه تشخیص کیفیت بطری آب معدنی با عددهای زیر بطری

به چه دستگاه‌های برای راه اندازی خط تولید آب آشامیدنی نیاز است؟

خرید خط تولید آب اشامیدنی به دستگاه‌های حرفه‌ای و با کیفیتی نیاز دارد به همین دلیل برای خرید باید از شرکت اب معدنی معتبر خرید کنید. شرکت دانش بنیان برزین صنعت سال‌ها است با داشتن سابقه‌ای درخشان در زمینه فروش خط تولید آب آشامیدنی فعالیت می‌کند.
شما می‌توانید به راحتی دستگاه مورد نظر خود را از این شرکت خریداری کنید. برای راه اندازی خط تولید و بسته بندی اب اشامیدنی به دستگاه‌های مختلفی برای تصفیه، پر کردن و بسته بندی نیاز دارید. همچنین دستگاه‌هایی مانند جت پرینتر برای چاپ تاریخ و لیبل چسبان نیز باید برای راه اندازی خط تولید اب اشامیدنی تهیه کنید. از جمله دستگاه‌های شرکت برزین و لیست خط تولید:

 • دستگاه بادکن پت
 • دستگاه پرکن آب معدنی
 • دستگاه تمام اتوماتیک بادکن پت مدل اوپتیما
 • خط کامل باد
 • دستگاه شریک پک
 • ……

بهترین خط تولید آب آشامیدنی بسته بندی شده

برای خرید بهترین خط تولید آب آشامیدنی بسته بندی شده دستگاه‌ها و شرکت‌های متعددی وجود دارد، اما هر کدام از آن‌ها کیفیت‌های متفاوتی دارند. اگر قصد خرید خط تولید اب اشامیدنی و راه اندازی خط تولید آب آشامیدنی را دارید، می‌توانید از خط تولید و بسته بندی اب معدنی و اشامیدنی شرکت برزین صنعت استفاده کنید.

هزینه خرید خط تولید آب اشامیدنی از این شرکت بسیار مناسب است و شما می‌توانید با توجه به میزان سرمایه‌ای که دارید از بهترین دستگاه با بهترین قیمت خط تولید آب آشامیدنی تمام اتوماتیک اپتیما برزین صنعت استفاده کنید.

هزینه راه اندازی خط تولید آب آشامیدنی به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه راه اندازی خط تولید آب آشامیدنی و خرید خط تولید آب اشامیدنی به عوامل مختلفی بستگی دارد. اولین نکته‌ای که باید در نظر بگیرید، ظرفیتی است که کارخانه شما دارد، همچنین توجه به مکان کارخانه برای خط تولید و بسته بندی اب اشامیدنی در کنار هزینه‌های نصب بوستر پمپ آب و انتقال و حمل و نقل آب بسیاری مهم است. زمانی که بتوانید این نکات را به خوبی بررسی کنید می‌توانید با یک قیمت مناسب خط تولید آب معدنی خود را راه اندازی کنید.

قیمت دستگاه خط تولید آب معدنی

برای خرید خط تولید آب اشامیدنی و دستگاه‌هایی که نیاز دارید در کنار هزینه‌ای که قرار است بکنید باید حتما به کیفیت دستگاه‌ها و قیمت دستگاه خط تولید آب آشامیدنی توجه بسیاری کنید. هزینه خرید خط تولید اب اشامیدنی نیز به دستگاه‌هایی که استفاده می‌شود دارد.

شرکت برزین با استفاده از دستگاه‌های تمام اتوماتیک در مدل اپتیما این امکان را به شما می‌دهد هزینه خط تولید اب اشامیدنی خود را در مقایسه با سایر شرکت‌ها و مدل‌ها کاهش دهید.

محاسبه هزینه خرید خط تولید اب معدنی

هزینه خرید خط تولید اب اشامیدنی به قیمت دستگاه خط تولید آب آشامیدنی و دیگر دستگاه‌هایی که برای راه اندازی خط تولید آب آشامیدنی نیاز است بستگی دارد. در نتیجه نمی‌توان قیمت خرید خط تولید آب اشامیدنی را به صورت نهایی اعلام کرد.

همچین همانطور که گفتیم تعداد دستگاه‌هایی که نیاز دارید باید بر اساس نیاز و ظرفیت کارخانه‌ای که دارید خریداری شود. در نتیجه می‌توانید از صرف هزینه راه اندازی خط تولید آب آشامیدنی خود را کاهش دهید. شرکت برزین با فروش خط تولید آب آشامیدنی تمام اتوماتیک اپتیما محصولی با کیفیت را در اختیار شما می‌گذارد.

چرا شرکت برزین صنعت؟

سفارش آب معدنی کار بسیار حساس و مهمی است و در صورتی که دستگاه‌های شما کیفیت مناسبی نداشته باشند می‌تواند، مشکلات زیادی را برای کارخانه شما ایجاد کند.

شرکت برزین صنعت با داشتن سال‌ها سابقه به عنوان اولین طراح و سازنده دستگاه بادکن پت تمام اتوماتیک در زمینه راه اندازی خط تولید اب آشامیدنی فعالیت می‌کند. این شرکت با در اختیار گذاشتن امکانات ویژه‌ای برای مشتریان خود توانسته محصولات با کیفیتی را در اختیار آن‌ها قرار دهد. شرکت برزین از دستگاه‌های تمام اتوماتیک اپتیما برای خط تولید و بسته بندی اب اشامیدنی استفاده می‌کند.

 

سوالات متداول در رابطه با خرید دستگاه آب معدنی

برای برقراری تماس با کارشناسان ما به منظور خرید دستگاه اب معدنی بایستی با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید.

مطالعه کنید :  معرفی دستگاه شستشوی بطری، پر کردن و در بندی آب معدنی

به منظور اطلاع از قیمت دقیق و نیز ارسال لیست تمامی تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی خط تولید آب‌معدنی با کارشناسان فروش ما در شرکت تماس حاصل فرمایید.

مطالعه کنید :  نحوه تشخیص کیفیت بطری آب معدنی با عددهای زیر بطری

Load More

4.2/5 - (30 امتیاز)

۱۱ دیدگاه. ترک جدید

 • مسعود رشیدی
  ۲ مرداد ۱۴۰۰ ۱۳:۵۸

  سلام وقت شما بخیر
  در مورد خرید و راه اندازی خط تولید آب معدنی و معدنی لطفاً راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
 • سلام در خصوص خط ت لید آب معدنی اطلاعات می خواستم

  پاسخ
 • سلام
  میشه قیمت و لیست وسایل مورد نیاز رو در شهریور ۱۴۰۰ اعلام کنید؟؟؟
  با چه طرفیت های تولیدی شما دستگاه ها رو ارائه میدین؟

  پاسخ
  • سلام خدمت شما، متاسفانه به علت نوسانات موجود قیمت ها رو باید با تماس با بخش فروش ما ، از کارشناسان ما جویا شوید.

   پاسخ
  • سلام دوست عزیز خط صفر تا صد با سرعت ۴۵۰۰بطری در دقیقه دسته دوم و نو از ۵تا ۱۵ میلیارد تومن هستش

   پاسخ
 • سلام لااقل حداقل قیمت و حداکثر قیمت را اعلام فرمایید

  پاسخ
  • سلام خدمت شما، به علت نوسانات ، اثلا نمیشه قیمت دقیق رو گذاشت ، لطفا جهت اطلاع از قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 • سعدی زاده
  ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۵:۲۳

  سلام در خصوص ایجاد یک خط تولید یک پروپوزال و یا گزارش توجیهی میخواستم چطور میتونم را کارشناسانتون صحبت کنم

  پاسخ
 • سلام
  آیا میتوانید خط تولید را برای واحدهای تولیدی کوچک ،مثلا با ظرفیت تولید ۳۰۰ عدد در ساعت طراحی کنید ؟
  و اگر چنین است ،قیمت این خط تولید کوچک چقدر میشود

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
.