PETچاپ مستقیم بر روی بطری پت

هر ساله با حمایت و پشتیبانی وزارت اقتصاد و انرژی آلمان ، جشنواره بسته بندی آلمان با هدف معرفی ایده های بسیار ویژه و خلاقانه و نو آوری های منحصر به فرد بسته بندی برگزار می شود.

در سال جاری ، هیات داوران 16 نامزد برگزیده شده از میان 230 محصول و ایده حاضر در رقابت را معرفی کردند.یکی از برندگان این جایزه در سال 2014، شرکت سیستم های بوده است. این شرکت به صورت کامل تحت مالکیت شرکت بزرگ قرار دارد و شیوه چاپ مستقیم و نو آوری در بسته های چندتایی تیم کارشناس داوری برای معرفی این شرکت را متقاعد ساخت .

هر دو سیستم یاد شده در مرحله آزمایش قرار داردو از این رو به عنوان یک ایده و مفهوم کلی برنده جایزه این دوره شد .این ایده تولید یک بسته چند تایی است که اطلاعات به طور مستقیم روی چاپ می شود و این بطری ها توسط چسب ( به صورت نقطه ای ) به یکدیگر پیوسته هستند.

جهت مطالعه مطلب دستگاه اب معدنی کلیک کنید.

شماره تماس برزین صنعت

این سیستم بسته بندی اگر چه کاملا جدید نیست اما کامل است. در فرایند چاپ دیجیتال مستقیم استفاده می شود که احتمال مهاجرت  آن ها به داخل صفر است .

رنگ سفید و رنگ های خاص دیگر با رزولوشن نتیجه یک تصویر رنگی با کیفیت بسیار ممتاز است.جوهر در میلی ثانیه خشک می شوند و چسبندگی عالی دارند.

کیفیت تصاویر و اطلاعات چاپ شده طی فراینده های بعدی در خط تولید ،حمل و نقل ، در فروشگاه و در نهایت هنگام مصرف یکسان باقی می ماند.تحقیقات انجام شده تایید می کند که فرایند چاپ دیجیتال مستقیم کاملا ایمن برای چاپ بسته بندی مواد غذایی است .

بطری های PET چاپ شده قابل بازیافت به صورت بطری به بطری است.به واسطه این تصایر چاپی مورد نیاز مستقیما برروی بطری منتقل می شود، سطح بالای انعطاف پذیری را برای شرکت هایی که از فرایند چاپ مستقیم بهره می برند، به همراه دارد.در مقایسه با سیستم های کلاسیک لیبل زنی ،زمانی که محصولات در بازار است به مراتب کوتاهتر است.

این سیستم علاوه بر امتیازات فوق هزینه کمتری دارد.مواد لیبل زنی و چسب امروزه کاملا غیر ضروری و اضافه هستند .هزینه های لجستیک در سیستم چاپ مستقیم پایین آمده و از انتشار گاز  نیز به میزان قابل توجهی کاسته می شود .

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
.