مشخصات-دستگاه-پرکن-روتاری

ماشین آلات تولید درب پوش های بطری پت

از کل خط بسته بندی بطری های pet یک بخش همچنان جایش در تولیدات کارخانه خالی است و آن هم ماشین های تولید درب بطری است.

به نظر Roberta gualtieri در حال حاضر همکاری و رابطه کاری مناسبی با سایر شرکت های مطرح در این زمینه وجود دارد و هیچ برنامه ای برای سرمایه گذاری در این بخش از تولیدات در کارخانه sipa وجود ندارد.یک برنامه توسعه ای در این زمینه تنها راه حل مشکل است.

sipa با شرکت acronym s.u.p.e.r. در این بخش همکاری بسیار نزدیکی دارد. این برنامه شامل یک ترکیب خاص از گلویی پریفرم preform neck finish و درب های شرکت acronym می شود. گلویی پریفرم به وسیله شرکت sipa توسعه داده شده و درب های سبک وزن نیز به وسیله ماشین الات sacmi تولید شده است .

چندین مشکل کلیدی در زمینه عملکرد درب پوش ها بر روی گلویی بطری های pet وجود دارد که این ایده می تواند ان را از میان بردارد.

Gianfranco zoppas رییس مجموعه صنعتی zoppas معتقد است که sipa با استراتژی خود با شعار فراهم کردن همه را حل های بسته بندی برای مشتری که فراتر از اصطلاح عمومی از پالت تا پالت است ،در مسیر درست قدم برمی دارد .

در همین راستا هم این کمپانی معتبر یک بخش بسته بندی بطری های pet راه اندازی کرده است.

Gianfranco zoppasمی گوید: امروزه مردم هنمه راه حل را می خواهند، نه بطری و نه ماشین که بطری تولید کند و ما در این زمینه قوی عمل می کنیم .

مشتریان همچنین به دلایل زیست محیطی و اقتصادی به تکنولوژی هایی علاقه مندند که بطری ها را هرچه سبک تر تولید کند و شرکت sipa هم انواع فناوری ها و هم شیوه های اجرایی را در اختیار دارد و میتواند مشتریان را به خواسته هایشان نزدیک کند.

جهت مطالعه مطلب بطری پت کلیک کنید.

دستگاه باد کن پت چیست؟

یک بطری پلاستیکی با استفاده از دستگاه بادکن پت در چند مرحله تولید می شود. باد کن بطری از سه قسمت تشکیل می شود:

  • وجود کوره برای حالت پذیری پریفرم ها
  • دمیدن هوا با استفاده از بادکن دستگاه و کمپرسور هوا

انواع ماشین الات تولید بطری پت

دستگاه تزریق پریفرم

این دستگاه برای تزریق پلاستیک مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه تزریق پریفرم پت گران قیمت است و انتخاب آن بر اساس دو معیار صورت می گیرد: 1. میزان سرمایه و بودجه برای خرید این دستگاه 2. ابعاد قالب و تعداد حفره

دستگاه بادکن پت

این دستگاه با استفاده از حرارت و هوای دمیده شده پریفرم را به بطری تبدیل می کند. لازم به ذکر است دستگاه بادکن پت در انواع اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و دستی تولید می شود.

دستگاه تزریق درب بطری

از یک دستگاه تزریق پلاستیک معمولی یا همه کاره برای تولید درب بطری استفاده می شود.

مواد اولیه دستگاه تولید بطری پت

یکی از مهم ترین موادی که استفاده می شود پریفرم است. این مواد توسط دستگاه های پریفرم تولید می شود و سپس در تولید بطری به کار می روند. هر چقدر کیفیت پریفرم بالا باشد باعث شفافیت بالای بطری، انعطاف پذیری و مقاومت بطری و … می شود.

عوامل تاثیر گذار در قیمت خط تولید بطری پلاستیکی

  • اجزای تشکیل دهنده
  • کیفیت ماشین آلات مورد استفاده
  • برند های ماشین آلات
  • نوسانات بازار
5/5 - (7 امتیاز)

۱۰ دیدگاه. ترک جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب سایت

قالب سازی بطری پت چگونه است؟

قالب‌سازی بطری‌ پت (پلی‌اتیلن ترفتالات) یک فرآیند مهم در صنعت بسته‌بندی است که به منظور تولید بطری‌های شفاف و مقاوم برای نگهداری مایعات و…
قالب سازی بطری پت چگونه است؟
فهرست
.