ساخت قالب بطری پت

ساخت قالب بطری و قطعه 

فعالیت ما در شرکت طراحی وساخت قالب های مربوط به دستگاههای AOKI ,HZ ,MG ,ESTEKA ,SIDEL ,COMBI,DYNAPLAST ,KRUPP و ساخت قطعه میباشد.

بدیهی است ما نیز همگام با شرکت های معتبر قالب سازی از تکنولوژی CAM/CAD و استراتژی ساخت قالب ها بر پایه کیفیت بالا و زمان ساخت کوتاه و مطابق با استانداردهای جهانی و قیمت رقابتی بهره میگیریم و در نتیجه کم ترین خطا ،بالاترین سرعت و تنوع در مدل های مختلف و مورد پسند مشتری را در ساخت قالب داریم.

در این راه از نرم افزارهای مطرح نظیر POWERMILL-EDGECAM و دستگاههای فرزCNC با دقت حدود 10 میکرون کمک میگیریم.

همچنین واحد طراحی این شرکت با کادری مجرب و توانمند ،توانایی طراحی انواع بطری با نرم افزارSOLID WORK CATIA, AUTOCAD می باشد.

  • امکان ارائه نقشه های سه بعدی قبل ازساخت قالب
  • تطبیق اندازه قالب در خطوط پرکن
  • ساخت قالب با طرح و نقشه دلخواه مشتری
  • استفاده از جدیدترین متد های روز دنیا جهت تولیدقالب
  • ساخت انواع قالب های پیچیده با بهترین کیفیت

در جوامع امروز بطری ها استفاده زیادی دارند چه در زمینه دارو و چه در زمینه غذا و بهداشت. از همین رو شرکت های زیادی در صدد آمده اند که در زمینه ساخت انواع قالب های بطری فعالیت داشته باشند یکی از این شرکت ها که در ز مینه ساخت قالب بطری فعالیت دارد شرکت برزین صنعت کوشا می باشد.

طراحی قالب بطری

مراحل طراحی بطری: بطری را مطابق سلیقه مشتری طراحی و بعد از تایید شدن طرح، بخش قالب سازی شرکت برزین صنعت کوشا توسط از دستگاه های پیشرفته CNC و با استفاده از متریال مختلف قالب مورد نظر تولید می شود. قالب های تولید شده توسط این شرکت  استاندارد بوده و دارای کیفیت بالایی می باشند.

ویژگی قالب های بطری ساخته شده توسط شرکت برزین صنعت کوشا:

  • از متریال آلومینیوم با کیفیت موجود در بازار استفاده می کنند.
  •  به کاربردن متریال قطر 80 میلیمتر
  • به منظور فیکس بودن همیشگی سربند، سربند بطری به قالب و ماشینکاری متصل می کنند.
  • به منظور افزایش کیفیت بطری تولید شده از سیستم خنک کاری حوزچه ای کامل در پشت قالب استفاده می کنند.
  • به منظور افزایش عمر قالب و عدم سولفاته کردن سطح قالب، قالب ها را به صورت آینه ای پولیش کاری می کنند.

انواع قالب

✔ قالب تزریق:

به دو دسته تقسیم می شوند : ۱-قالبهای راهگاه گرم  ۲ – قالب های راهگاه سرد

۱ – قالب های راهگاه گرم:

قالب های راهگاه گرم مواد پلیمری را از نازل دستگاه تزریق تا شکل گیری قطعه هدایت می کند، این روش به این صورت انجام می شود که کمترین افت دمایی و کمترین افت فشار جهت جریان مواد پلیمری را داشته باشد.

۲ –قالب های راهگاه سرد:

قالب های راهگاه سرد مواد را از طریق تراشیدن مسیر هدایت مواد پلیمری را تا محل شکل گیری قطعه کار می کند و در نتیجه مواد وارد حفره می شود. زمانی که تزریق انجام می شود قطعه باید به راحتی از قالب جدا شود و ضایعات کمتری تولید شود.

✔ قالب های بادکن:

قالب بادکن با توجه به توانایی تولید دستگاه بادکن پت به این صورت عمل می کند که قطعه مورد نظر بر روی فولاد تراشیده می شود، زمانی که راه آب جهت خنک کاری قطعه باد شده ایجاد می شود بر روی کفشک نصب می گردد. ابتدا پریفرم در کوره قرار می گیرد و با گذشت زمان و حرارت مورد نیاز درون قالب قرار می دهیم و دستگاه پریفرم به کمک باد با فشار ۳۰ بار باد می کند و ظرف مورد نظر را تولید می کند.

دسگاه تمام اتومات بادکن پت

تولید کننده قالب پت

شرکت برزین صنعت کوشا به عنوان یک شرکت دانش بنیاد در زمینه تولید و ساخت انواع لیبل زن بطری و قالب های بطری فعالیت دارند.  فعالیت ما در شرکت،  طراحی و ساخت قالبهای مربوط به دستگاه های KRUPP,DYNAPLAST ، COMBI ، SIDEL ،ESTEKA ،MG ،HZ ،AOKI و سـاخت قطعه می باشد، بدیهی است ما نیز همگام با شرکت های معتبر قالب سـازی از تکنولوژی CAD/CAM و اسـتراتژی سـاخت قالب ها بر پایه ی کیفیــــت بالا و زمان سـاخت کوتاه و مطابـــق با اســــتاندارد های جهانـــی و قیمـــت رقابتـــی بهره می گیریم و در نتیـــجه کمتـــرین خطا، بالاتـــرین ســــرعــت و تنــوع در مـــدل های مختـــلف و مورد پسند مشتری را در ساخــت قالــب داریم. همچنین واحد طراحی این شرکت با کادری مجرب و توانمند، توانایی طراحی انواع بطری با نرم افزار AUTOCAD ،CATIA WORK SOLID می باشد. در این راه از نرم افزار های مطرح نظیر EDGECAM-POWERMILL و دستگاه های فرز CNC با دقت حدود 10 میکرون کمک می گیریم.

امکانات ارائه شده شرکت برزین صنعت کوشا در زمینه ساخت قالب بطری عبارتند از:

امکان ارائه نقشه های سه بعدی قبل از ساخت قالب

تطبیق اندازه قالب در خطوط پر کن

ساخت قالب با طرح و نقشه دلخواه مشتری

استفاده از جدید ترین متد های روز دنیا جهت تولید قالب

ساخت انواع قالبهای پیچیده با بهترین کیفیت

ساخت قالب بطری پلاستیکی

شرکت برزین صنعت کوشا یکی از شرکت های دانش بنیان می باشد که در زمینه ساخت قالب بطری های پلاستیکی به خصوص بطری های پت و جار فعالیت دارد. فعالیت این شرکت از اولین مرحله طراحی محصول تا تولید بطری و تحویل به شرح زیر می باشد:

خلق ایده جهت ایجاد بطری جدید

در اولین مرحله ایده های مناسب و جدید و  طرح های جدید به مشتری ارائه می شود، شما عزیزان می توانید جهت استفاده از ایده های و طرح های جدید از مشاورین ما کمک بگیرید.

طراحی سه بعدی

برای این بخش شرکت برزین از یک تیم متخصص استفاده می کند که با استفاده از نرم افزارهای روز طراحی سه بعدی تمام نیاز های طراحی مشتریان را جوابگو باشند تا طرح دقیقا همان شود که به سلیقه و خواسته مشتری باشد.

ساخت نمونه سه بعدی پلاستیکی

زمانی که طراحی انجام شد و طراحی سه بعدی آن را نیز مشتری مشاهده کرد مرحله بعدی ساخت نمونه می باشد این کار به این دلیل انجام می شود تا اگر ایرادی در کار وجود دارد مشخص شود.

ساخت انواع قالب بطری

زمانی که طرح به تایید نهایی رسید نوبت به ساخت می رسد.که با استفاده از دستگاه های پیشرفته CNC و با بهترین کیفیت محصول را با استفاده از متریال مختلف ساخته می شود.

تولید انواع بطری

در این مرحله، قالب هایی که آماده شده است بر روی دستگاه تولید بطری نصب می گردد و بطری تولید می گردد. در این مرحله باید تمام استانداردهای بهداشتی نظیر: شرایط محیطی بهداشتی و صنعتی، سیستم های فیلتراسیون باد و آب رعایت شود. همچنین محصولی که تولید می شود باید تمام مجوزهای لازم را از سازمان غذا و دارو و وزارت صنعت داشته باشد.

ساخت قالب بطری شیشه ای

شرکت دانش بنیاد برزین صنعت در زمینه تولید قالب بطری های شیشه ای نیز فعالیت دارد همچنین این مجموعه قالب شیشه های  را متناسب با نیاز و سلیقه مشتریان گرامی طراحی می کنند.

فروش قالب بطری

شرکت برزین صنعت کوشا به عنوان یک شرکت دانش بنیان اختراعات زیادی داشته است و توانسته است با کیفیت ترین محصولات را به بازار ارائه دهد. این مجموعه در زمینه فروش قالب بطری در شهر تهران حرف اول را میزند. عزیزانی که به دنبال یک مجموعه حرفه هستند این شرکت گزینه بسیار مناسب می باشد.

قیمت قالب بطری پت

هزینه ساخت قالب بطری پت به عوامل مختلفی بستگی دارد. شما عزیزان می توانید جهت اطلاع از قیمت ساخت قالب بطری از طریق شماره تلفن ها موجود در سایت با شرکت برزین صنعت کوشا تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

4.5/5 - (43 امتیاز)
فهرست
.