تولید ظروف جار ازجنس پت

PETAINER یکی از شرکت های تولید کننده بطری پت و جار هایPET، بسته بندی جدیدی را به بازار معرفی کرده است .

این شرکت با توسعه مهندسی و تکنولوژی در طراحی و تولید بسته بندی های پلاستیکی PET فعالیت می کند. این شرکت در لندن واقع شده است و کارخانه تولیدی زیادی در سوئد المان امریکا و چک دارد .

 PETAINER کارخانه جدیدی در روسیه تاسیس کرده که در زمینه تولید  بطری های اب با استفاده از PET بازیافتی فعالیت می کند. بسته بندی های جدید معرفی شده این شرکت با ماشین الات بادکن KHSتولید میشوند.این بسته بندی در بخش ظروف کوچک PETAINER با دهانه40استاندارد PCO معرفی شده است. بسته بندی دارای قطر40 میلی متر بوده و در خانواده جار های شرکت دسته بندی می شود.

PETAINER ادعا می کند توانایی تولید جارهای جدید را در شکل ها رنگ ها و اندازه های مختلف را دارد . این جارها به دو شکل در اختیار مشتری قرار می گیرد.

شماره تماس برزین صنعت

اول به صورت پریفرم های اماده باد شدن و دوم جارهای باد شده و اماده پروسه پرکنی و درب بندی ، جارهای جدید را می توان از 2500 میلی متر تا 7 لیتر با توجه به سفارش و نیاز مشتری تولید کرد . برنامه تولید سیستم بندی جدید با اهداف افزایش توسعه پایدار و پروسه تولید اقتصاد و مقرون به صرفه  انجام شده است.

بهبود عملکرد بسته بندی و افزایش ماندگاری محصولات در بسته بندی های بازیافتی از دیگر ویژگی های این جار ها می باشد . PETAINER شایعات تولید شده در کارخانه های مختلف به روسیه انتقال داده شده و بسته بندی آب معدنی و بسته بندی جدید با استفاده از این شایعات تولید می شود. در این جارها حدود 50 درصد مواد اولیه  PET بازیافتی با گرید غذایی به کار رفته است. از بطری های پت جهت خط تولید آب معدنی استفاده می شود.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
.