دستگاه تمام اتومات بادکن BLOWMOLDING مدل OPTIMIZE

کاربرد دستگاه اتومات بادکن

مورد مصرف جهت تولید بطری های پلاستیکی (PET) در خطوط بسته بندی آب معدنی، نوشابه،دوغ،شیر،روغن،بطری های داروئی و مواد شوینده و آرایشی و بهداشتی و …

 

دستگاه اتومات بادکن

معرفی دستگاه اتومات بادکن

دستگاه optimize دستگاهی کاملا اتوماتیک به لحاظ هندلینگ پریفرم (preform handling) و بطری میباشد چرا که از زمان تغذیه پریفرم به داخل مخزن(loader) تا حصول بطری،تمامی حرکت های انتهای بطری و پریفرم تحت کنترل موقیعت (positioning control) ربا سیستم (servo) و سنسورهای موقیعت (proxy) میباشد.در زمان قالب گیری توسط (pressure sensor) بطری های معیوب بصورت اتوماتیک از خط خارج شده و بعد از فرایند بطری گیری توسط سیستم کنترل (mani pulator) بطری به صورت خطی (straight direct) وارد خطوط دیگر میشود.

بدنه دستگاه از ورق آهن بریده شده توسط لیزر و خم سی ان سی و سپس توسط رنگ استاتیک کوره ای پوشش داده شده است و در برخی از قسمتهای دستگاه که با بطری در تماس است از نوع استیل می باشد.

قالب ها از نوع آلومینیوم آلیاژی می باشد و سیستم قفل کن قالب بصورت تاگل و سروو می باشد.

دستگاه قابلیت تولید بطری با دهانه 28تا38 و بطری های شورت نک بدون نیاز به تعویض.

قطعه با حجم 100سی سی تا 2500سی سی را دارد.

دستگاه دارای گواهینامه بین المللی HACCP (سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت در زنجیره تامین مواد غذایی)می باشد دستگاه بصورت فول سروو بوده و تمامی حرکت ها با سروو موتور کنترل می شود.

قطعات پنوماتیک دستگاه از نوع فستو آلمان و قطعات الکترونیک از نوع امرون ژاپن، شراک آلمان و کارلوگاوازی ایتالیا می باشد.قطعات مکانیکی داخلی از جنس استیل و فولاد و تمامی موتورها و گیربکس ها از نوع مرغوب می باشد .

آپشن ها
  • سیستم خروجی بصورت خطی و کانتی نیوز می باشد،حرکت استرج، گیریپرها و منی پلیتر بصورت سروو می باشد.
  • سیستم هوشمند جداسازی پریفرم و بطری های معیوب
  • سیستم BACKlashقالب(رفع درز قالب)
  • سیستم انرژی سیوینگ (ENERGY SAVING)
  • سیستم ایر ریکاوری(AIR RECOVERY SYSTEM)
  • سرعت بالای تعویض قالب
  • حرکت قالب بصورت تاگل  (TOGGLE)

برزین صنعت کوشا

شرکت برزین صنعت کوشا با مدیریت عاملی جناب آقای مهندس علیرضا آذر برزین مخترع و اولین طراح و سازنده دستگاه تمام اتومات بادکن پت در ایران ، دارای گواهی ثبت اختراع و گواهینامه ی تأییدیه از وزارت علوم و تحقیقات و فناوری به همراه تأییدیه  پارک علم و فناوری می باشد.

اطلاعات تماس

آدرس: کیلومتر 19 جاده مخصوص کرج, شهر قدس, شهرک صنعتی زاگرس, خیابان صنایع پنجم, کوچه صنایع, پلاک 1

تلفن: 46801018 - 46801885 - 46801876 - 46801869

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید