تولید بطری پت

تولید بطری پت

About the project

با توجه به نیاز روزافزون مصرف انواع بطری در ایران ، این شرکت را بر آن داشت تا زمینه فعالیت خود را در خصوص تولید بطری گسترش دهد .

در این شرکت تولید انواع بطری آب ، نوشابه ، دوغ ، روغن ، داروئی و ... از حجم 100cc  تا 2500cc و با دهانه های 28 – 38 و بطری های دهانه ی Short Neck بالاترین کیفیت ممکن و با دستگاه تمام اتوماتیک صورت می گیرد .

از مزایای تولید بطری در این شرکت این می باشد که به دلیل اینکه دستگاه بادکن ساخت خود شرکت می باشد و مسئول فنی دستگاه نظارت بر کار دستگاه دارد ، بطری که تحویل مشتری می گردد ، بهترین کیفیت و بدون کوچکترین مشکلی در خدمت مشتری قرار می گیرد و چون تولید بطری با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک صورت می گیرد ، ظرفیت تولید بالایی در ساعت داشته و شرکت تضمین کمترین ضایعات تولید را می دهد .

شرکت برزین صنعت در صورت نیاز مشتری جهت ساخت قالب برای تولید بطری ، با بهره گیری از نیروهای متخصص در زمینه طراحی و قالب سازی ، توانایی طراحی انواع بطری با توجه به طرح و نقشه دلخواه مشتری را دارد. همچنین با قرار دادن نقشه و عکس های مختلف مشتری را در جریان طرح مربوطه قرار داده و مشتری می تواند با کارشناسان مربوطه در زمینه طراحی مشاوره کند. 

Latest from Super User

JoomlaMan