شرکت برزین صنعت کوشا با مدیریت عاملی جناب آقای مهندس علیرضا آذر برزین مخترع و اولین طراح و سازنده دستگاه تمام اتومات بادکن پت در ایران ، دارای گواهی ثبت اختراع و گواهینامه ی تأییدیه از وزارت علوم و تحقیقات و فناوری به همراه تأییدیه  پارک علم و فناوری می باشد که با اخذ گواهینامه های ISO 9001 ، OHSAS 18001، ISO 14001، ISO 1002 و استاندارد اتحادیه اروپا CE  و بیش از 15 سال تجربه تخصصی در زمینه طراحی و تولید و ساخت ماشین آلات بسته بندی و نوشیدنی و ارائه خدمات مورد نیاز برای خطوط تولید بطری پت (pet) توانسته است با اتکا به پرسنل متخصص ، اهتمام به کیفیت و افزایش رضایت مشتری ، به نامی معتبر در این عرصه تبدیل شود .

خدمات ما از قبیل ارائه مشاوره و طراحی و تأمین ماشین آلات و قطعات با کیفیت بالا و هزینه بهینه در مقایسه با سایر ماشین آلات مشابه سبب گردیده که محصولات و خدمات این مجموعه علاوه بر شرکت های معتبر داخلی در کشورهای همسایه نیز مورد استقبال قرار گیرد . ما در شرکت برزین صنعت همگام با الگوهای جهانی دارای سرمایه های انسانی توانمند و خلاق که با تکیه بر استفاده از ارزش های سازمانی ، ایده های خلاقانه و تکنولوژی نوین قصد داریم در ارائه ی محصولات خود در سطح شرکت های اروپایی پیشرو باشیم .

این شرکت با پیگیری اهداف ذیل ، ارکان فعالیت خود را مبتنی بر تخصص گرایی ، کیفیت ، استفاده از تکنولوژی روز با توجه به اصل یادگیری مستمر و شایستگی های فنی – مدیریتی بنا نهاده شده است . در همین راستا اقدامات متعددی از جمله جذب نیروهای متخصص و کارآمد و استانداردهای مدیریت کیفیت به عنوان یک سیستم مدیریتی مورد توجه این سازمان قرار گرفت تا با ایجاد یک استاندارد در سازمان ، دستیابی به اهداف عالیه میسر شود .

اهداف شرکت :

  • احترام به حقوق مشتریان
  • مدیریت دانش ، خلاقیت و نوآوری
  • توجه به کیفیت و بهبود مستمر
  • گسترش تنوع و افزایش میزان تولید با حفظ کیفیت محصولات
  • تکریم منابع انسانی و احترام متقابل
  • تأمین آرامش و رفاه پرسنل
  • افزایش تعهد و وفاداری پرسنل ( کارکنان ، مشتریان و تأمین کنندگان )
  • توجه به شایسته سالاری
  • اشتغال زایی و مشارکت در بهبود وضعیت اقتصادی کشور 

خدمات پس از فروش :

شرکت برزین صنعت امروزه با در اختیار داشتن یک کادر متشکل از نیروی ستادی و فنی ،مشاوره خود را در اقصی نقاط ایران و کشورهای همسایه پشتیبانی می نماید.

خدمات پس از فروش این شرکت شامل موارد زیر می گردد:

بررسی کامل محل تولید قبل از حمل دستگاه وراهنمایی مشتری جهت آماده سازی محل نصب و تامین تاسیسات کامل.

طراحی نهایی بطری تولیدی و ساخت قالب

نصب و راه اندازی و تحویل دهی دستگاه خریداری شده توسط مشتری

آموزش کامل اپراتوری و تعمیر و نگهداری دستگاه

ارِائه خدمات گارانتی دستگاه خریداری شده توسط مشتری

پشتیبانی و راهنمایی تلفنی به مشتریان در خصوص مسائل فنی و اپراتوری

انجام بازدید ها و سرویس های دوره ای

 

 

JoomlaMan